Přirozené líčení s bio dekorativní kosmetikou

Krásná a přirozená každý den! Jak na to?

Všechny chceme vypadat svěže, upraveně a k tomu prostě patří každodenní přirozené líčení. I když zrovna vstaneme z postele levou nohou a necítíme se nejlíp, tak chceme odcházet z domu hezké a přitažlivé. Na druhou stranu nechceme v koupelně před zrcadlem strávit příliš mnoho času, protože potřebujeme být v práci nebo na schůzce včas. Jak na to? Jak na přirozený vzhled, který nám zabere jen pár minut?

Naše tipy pro rychlé přirozené líčení, které Vám dodá šmrnc

1. krok: čistá pleť je základ

Budete se divit, ale základem každého líčení je čistá tedy vyčištěná pleť. Než tedy začnete s líčením, udělejte svůj "čisticí" rituál. Použijte čisticí vodu, mléko, pěnu nebo gel, kterým pleť hezky a důkladně očistíte. 

2. krok: tonikum - osvěžení a péče

Jako další krok doporučujeme použít tonikum, které vyrovná PH pleti. A k tomu Vaši pleť osvěží a to po ránu potřebujeme.

3. krok: balzám a make-up v jednom

Chceme docílit přirozeného vzhledu. Základem je sjednocená pleť. Použijte Multibenefit CB multifunkční krycí balzám. Není to pouze make-up, ale je to opravdový krém s výživnými látkami a anti-aging účinkem, který obsahuje pigment. Navíc chrání proti UV záření. Jemně ho naneste na obličej a dobře rozetřete především v konturách obličeje, kolem vlasů, uší a krku.

4. krok: zdravý vzhled díky pudru

Multibenefit  krycí balzám důkladně zafixujte pudrem. Náš jemný přírodní pudr vytvoří matný a rovnoměrný vzhled bez ucpání pórů. Dodá make-upu trvanlivost. Štětcem naneste pudr po celém obličeji, lehce přejeďte i víčka a nezapomínejte na hranici obličeje jako u krycího balzámu.

5. krok: tvářenka podtrhne krásu

Tvářenka dělá divy, oživí a rozzáří obličej. Jestli ji normálně nepoužíváte, tak my doporučujeme zvyknout si nanést jemnou vrstvu speciálním štětcem na tvářenku při každém líčení. Přírodní minerální pudr, který neobsahuje silikony jako pojivo a je obzvláště jemný, o Vaši pleť pečuje po celý den. 

6. krok: dokonale hebké rty

Krásný úsměv, kterému neodolá žádný muž. Objem i výživu rtům dodá náš lesk na rty a co víc významně redukuje hloubku vrásek. Bio lesk na rty je plný těch nejvybranějších přírodních organických složek a karnaubského vosku. Speciální liplift komplex pomáhá minimalizovat vrásky na rtech.

7. krok: pohledem řeknete vše

Pečlivě naneste řasenku, která podtrhne a zvýrazní Váš pohled. Důležitý je kartáček, který umožňuje maximální kontakt s řasami a který dodá řasám vějířový efekt. 

8. krok: nezapomeňte na obočí

Často opomíjené je právě obočí, které ale dodá líčení punc dokonalosti. Krásně upravené výrazné obočí orámuje a podtrhne Váš zářivý pohled. Ideální je tužka na obočí i s kartáčkem. Kartáček na obočí upraví obočí, takže vznikne přirozený uhlazený vzhled. Bonusem naší tužky na obočí je extrakt ze slunečnice a vitamín E, které obočí vyživí.

Natočili jsme pro Vás postup, jak docílit přirozeného líčení