PRO PROFESIONÁLY

Přírodní profesionální kosmetika DR.BELTER® byla původně určena pouze do kosmetických salónů. A i když je tato doba dávno pryč, to dobré z ní přetrvalo.

Náš zkušený tým totiž nabízí individuální odbornou pomoc kosmetickým salonům a studiím, poskytuje jim vzorky kosmetických přípravků, katalogy, plakáty, klientské karty, dárkové šeky, dárkové balíčky a další doplňky.

Staráme se jednoduše o to, abyste ke kosmetice DR.BELTER® měli co nejjednodušší cestu. A děláme toho pro Vás ještě víc.  

VÝHODY PRO VÁS

KOSMETIKA ZA SPECIÁLNÍ CENY

Ceny, které uvádíme na našem e-shopu, jsou určeny koncovým zákazníkům. Pokud při registraci uvedete název Vašeho kosmetického salónu a IČ, zařadíme Vás během 1-2 dnů do skupinu kosmetiček. Díky tomu získáte přístup do kompletní nabídky produktů DR.BELTER® (PROFI balení, doplňky a marketingové materiály). Navíc získáte zvýhodněné ceny na celý sortiment a to včetně spotřebitelských balení. Tak můžete nabídnout Vašim klientkám přípravky pro domácí ošetření přímo ve Vašem salónu a se zajímavým profitem pro Vás.


BONUS KE KAŽDÉMU NÁKUPU

Ke každému nákupu dostanete bonus 3 % z celkové hodnoty objednávky ve formě testerů. Vzorky můžete využít například jako dárečky pro Vaše klientky.

CHCETE URYCHLIT PROCES REGISTRACE?  

Zaregistrujte se online a ozvěte telefonicky: +420 723 241 044.

KOSMETIKA DR.BELTER® NA ZKOUŠKU

Máte kosmetický salón a chcete vyzkoušet přírodní kosmetiku DR.BELTER®? Profesionálním kosmetickým salónům a studiím zašleme zdarma vzorky, podrobné ceníky a základní informační materiály. Pošlete nám svou adresu a kontaktní údaje na info@belter.cz.  

ODBORNÁ ŠKOLENÍ 

seznam-skoleni-seminaru-drbelter

Je pro nás důležité, abyste se i jako kosmetička cítila se značkou DR.BELTER® dobře a věřila její kvalitě. Abyste měla jistotu, že svým klientkám doporučujete skutečnou kvalitu, připravili jsme pro Vás vstupní školení.

Ve vstupním školení získáte základní přehled o kosmetických liniích, jednotlivých produktech, znalosti o účinných látkách. A řadu dalších užitečných informací včetně marketingových materiálů. Získáte tak jistotu, co svým klientkám doporučit za přípravky, aby účinkovaly do hloubky podle potřeby pleti. Vstupní školení probíhá individuálně v našem školícím centru v Brně. 

K dispozici dostanete také instruktážní videa a manuál se všemi kosmetickými přípravky. Aktuální seznam školení najdete zde.

KONZULTACE ZDARMA

Jako profesionální kosmetička můžete zdarma využít odborné konzultace na e-mailu info@belter.cz nebo na telefonním čísle +420 723 241 044.

KATALOGY PRODUKTŮ DR.BELTER®

Zdarma pro Vás máme také kompletní a aktuální katalog produktů kosmetiky DR.BELTER® v češtině.   

behandlungsvorschlaege-dr-belter3__800x800

DÁRKOVÉ POUKAZY PRO VAŠE KLIENTKY

Připravené pro Vás máme i vytištěné dárkové poukazy, které můžete nabízet svým klientkám. Ty se mohou samy rozhodnout, v jaké hodnotě chtějí poukaz zakoupit a Vy pouze příslušnou částku vypíšete.   

OBJEDNACÍ KARTIČKY

Jsou praktickou maličkostí, díky které Vaše klientky nezapomenou, kdy mají znovu přijít do Vašeho salónu.  

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Zaujala Vás přírodní kosmetika DR.BELTER® a náš koncept spolupráce? Napadají Vás různé otázky? Nebo chcete kosmetiku DR.BELTER® na zkoušku?

Napište nám. A do zprávy prosím uveďte Vaše jméno, adresu a IČ. Bez těchto údajů Vám nebudeme moci vzorky a materiály zaslat.

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

ŠKOLENÍ A SEMINÁŘE 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení