PRO PROFESIONÁLY

Přírodní profesionální kosmetika DR.BELTER® byla původně určena pouze do kosmetických salónů. A i když je tato doba dávno pryč, to dobré z ní přetrvalo.

Náš zkušený tým totiž nabízí individuální odbornou pomoc kosmetickým salonům a studiím, poskytuje jim vzorky kosmetických přípravků, katalogy, plakáty, klientské karty, dárkové šeky, dárkové balíčky a další doplňky.

Staráme se jednoduše o to, abyste ke kosmetice DR.BELTER® měli co nejjednodušší cestu. A děláme toho pro Vás ještě víc.  

VÝHODY PRO VÁS

KOSMETIKA ZA SPECIÁLNÍ CENY

Ceny, které uvádíme na našem e-shopu, jsou určeny koncovým zákazníkům. Pokud při registraci uvedete název Vašeho kosmetického salónu a IČ, zařadíme Vás během 1-2 dnů do skupinu kosmetiček. Díky tomu získáte přístup do kompletní nabídky produktů DR.BELTER® (PROFI balení, doplňky a marketingové materiály). Navíc získáte zvýhodněné ceny na celý sortiment a to včetně spotřebitelských balení. Tak můžete nabídnout Vašim klientkám přípravky pro domácí ošetření přímo ve Vašem salónu a se zajímavým profitem pro Vás.


BONUS KE KAŽDÉMU NÁKUPU

Ke každému nákupu dostanete bonus 3 % z celkové hodnoty objednávky ve formě testerů. Vzorky můžete využít například jako dárečky pro Vaše klientky.

CHCETE URYCHLIT PROCES REGISTRACE?  

Zaregistrujte se online a ozvěte telefonicky: +420 723 241 044.

KOSMETIKA DR.BELTER® NA ZKOUŠKU

Máte kosmetický salón a chcete vyzkoušet přírodní kosmetiku DR.BELTER®? Profesionálním kosmetickým salónům a studiím zašleme zdarma vzorky, podrobné ceníky a základní informační materiály. Pošlete nám svou adresu a kontaktní údaje na info@belter.cz.  

ODBORNÁ ŠKOLENÍ 

seznam-skoleni-seminaru-drbelter

Je pro nás důležité, abyste se i jako kosmetička cítila se značkou DR.BELTER® dobře a věřila její kvalitě. Abyste měla jistotu, že svým klientkám doporučujete skutečnou kvalitu, připravili jsme pro Vás vstupní školení.

Ve vstupním školení získáte základní přehled o kosmetických liniích, jednotlivých produktech, znalosti o účinných látkách. A řadu dalších užitečných informací včetně marketingových materiálů. Získáte tak jistotu, co svým klientkám doporučit za přípravky, aby účinkovaly do hloubky podle potřeby pleti. Vstupní školení probíhá individuálně v našem školícím centru v Brně. 

K dispozici dostanete také instruktážní videa a manuál se všemi kosmetickými přípravky. Aktuální seznam školení najdete zde.

KONZULTACE ZDARMA

Jako profesionální kosmetička můžete zdarma využít odborné konzultace na e-mailu info@belter.cz nebo na telefonním čísle +420 723 241 044.

KATALOGY PRODUKTŮ DR.BELTER®

Zdarma pro Vás máme také kompletní a aktuální katalog produktů kosmetiky DR.BELTER® v češtině.   

behandlungsvorschlaege-dr-belter3__800x800

DÁRKOVÉ POUKAZY PRO VAŠE KLIENTKY

Připravené pro Vás máme i vytištěné dárkové poukazy, které můžete nabízet svým klientkám. Ty se mohou samy rozhodnout, v jaké hodnotě chtějí poukaz zakoupit a Vy pouze příslušnou částku vypíšete.   

OBJEDNACÍ KARTIČKY

Jsou praktickou maličkostí, díky které Vaše klientky nezapomenou, kdy mají znovu přijít do Vašeho salónu.  

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Zaujala Vás přírodní kosmetika DR.BELTER® a náš koncept spolupráce? Napadají Vás různé otázky? Nebo chcete kosmetiku DR.BELTER® na zkoušku?

Napište nám. A do zprávy prosím uveďte Vaše jméno, adresu a IČ. Bez těchto údajů Vám nebudeme moci vzorky a materiály zaslat.

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

ŠKOLENÍ A SEMINÁŘE