PALETKA 4 BIO OČNÍCH STÍNŮ

Kód: D20/4
9 hodnocení
918 Kč / ks
Skladem
1. ODSTÍN
2. ODSTÍN
3. ODSTÍN
4. ODSTÍN

Multifunkční paletka 4 bio očních stínů. Vyberte si z 12 vysoce pigmentovaných trendy barev. Bio oční stíny vaše oči zvýrazní a zároveň celý den pečují o citlivé oční okolí díky vyváženému poměru minerálů a organických látek.

Detailní informace

Detailní popis produktu


Multifunkční paletka 4 bio očních stínů

Sestavte si vlastní paletu bio očních stínů!1487

Zkombinujte si svoji vlastní paletku očních stínů, které se k vám hodí. Do krabičky naskládáte jednoduše 4 barevné odstíny. Můžete vybírat z 9 barev a 3 rozjasňovačů. Stíny jsou ve formě „čtvrtek dortu“ a na zadní straně mají magnet. Krabička obsahuje magnetický systém, který umožňuje vyměňovat a doplňovat jednotlivé barvy.

 

Bio oční stíny vaše oči zvýrazní a zároveň celý den pečují o citlivé oční okolí díky vyváženému poměru minerálů a organických látek.  

Buďte ke svým očím šetrná. Přírodní oční stíny o vaše oči pečují.

  • Oční stíny jsou na bázi vulkanických minerálu a olivového squalenu
  • Jsou obohaceny o vitamin E a opunciový extrakt
  • Neobsahují parfém 

Tři úžasné barvy oči rozzáří. Který je ten pravý pro vás?

  • nude highlight
  • rosy highlight
  • silver highlight

Přírodní dekorativní kosmetika DR. BELTER v sobě pojí krásu a péči ve veganské kvalitě.

 

Světová novinka v obalech kosmetických produktů, přírodní korek! Speciálně vytvořená kolekce obalů za použití přírodního korku pro DR.BELTER® vyjadřuje naše další směřování a inovace. Naším cílem je větší udržitelnost, přirozenost a recyklace. Revoluční použití přírodního korku na obalech částečně nahradilo plastové části obalů jednotlivých produktů.

 

A i když to není ještě úplně perfektní alternativa obalů, podporujeme tím zemědělce, zabývající se produkcí korku v Evropě, a také firmy, které se zabývají novými nápady na téma recyklace a udržitelnost v oblasti obalů.

 

Jak používat


 

Složení


MICA, ZEA MAYS (CORN) STARCH, CL 77891 (TITANIUM DIOXIDE), CL 77499 (IRON OXIDES), CL 77491 (IRON OXIDES), OCTYLDODECANOL, ZINC STEARATE, AQUA (WATER), GLYCERIN, LECITHIN, SODIUM ANISATE, SODIUM LEVULINATE, TOCOPHEROL, ASCORBYL PALMITATE, CITRIC ACID, OPUNTIA FICUS-INDICA STEM EXTRACT

 

 

 

Co si ještě zamilujete