Správná péče o dekolt

Péče o krk a dekolt souvisí se správným držením těla i s kvalitní přírodní kosmetikou

Krém na dekoltPokožka krku a dekoltu je jemná a křehká. Praxe dlouhodobě ukazuje, že právě tyto partie jsou z celého těla nejnáchylnější ke stárnutí a často s nimi nezmůže nic ani moderní plastická chirurgie. Rychle se u nich objevují příznaky stárnutí: pigmentové skvrny, příčné vrásky na krku a hluboké rýhy v dekoltu. Otázkou tedy je, jak s nimi bojovat a kdy začít.

Správné držení těla je základ

Bez zajímavosti jistě není, že se výše zmíněné příznaky nejčastěji objevují u lidí, kteří chodí se svěšenou hlavou, vystrkují ramena dopředu a zatahují mezi ně bradu. První rada tedy není přímo kosmetická. Jestli chcete krásnou a hebkou pokožku krku a dekoltu dlouhá léta, pomůže vám správné držení hlavy a celého těla.

Správné spodní prádlo

Ani s druhým problémem vám nepomůže sebelepší kosmetika. Ale i s ním je možné bojovat. Gravitace ovlivňuje zejména pokožku kolem výstřihu. Protože nemá prakticky žádné mazové žlázy, je poměrně citlivá na fyzickou zátěž. Správná podpora – zejména kvalitní podprsenka – pomáhá inkriminovaným místům více, než by člověk věřil.

Účinek správné přírodní kosmetiky

Správné držení těla ani kvalitní podprsenka však nedokážou ovlivnit zarudlé skvrnky či šupinky suché kůže. Na ty je totiž nejlepším lékem dobře volená kosmetika, která dokáže do určité míry ovlivnit i další symbol přibývajících roků – vrásky. 

DR.BELTER® se touto problematikou zabývá už léta a vyvinul speciální krém na krk a dekolt. Jde o speciální emulzi s elegantní vůní a vysokým obsahem přírodních, kůži identických účinných látek. Obsahuje např. bambucké máslo, koenzym A, mléčné peptidy. Tyto látky zpevňují, regenerují a oživují kožní tkáň a vyhlazují a vypínají pokožku. Můžete ji používat na jakýkoliv typ pleti a ideálně co nejdříve, aby proces stárnutí pokožky byl co nejdéle oddálen.

Doporučujeme krém na krk dekolt používat dvakrát denně, ráno i večer. Ráno nanesete na dekolt v malé vrstvě a ihned můžete vyrazit do práce, jelikož se emulze rychle vstřebává a nezanechává mastný film. Večer naneste větší množství krému a krouživými pohyby vmasírujte do kůže. Masírování je důležité pro dobré prokrvení a vstřebání výživných látek. 

Intenzivní péče o krk a dekolt

Pro ještě větší efekt a hladší a pevnější pokožku doporučujeme 1x za měsíc provést peeling partií krku a dekoltu peelingem. Poté nanést jako masku krém na krk a dekolt a nechat působit 10 min. 

 

 

 Krém na krk a dekoltKrém na krk a dekolt

Jemný peeling