OPUNCIE fantastický přírodní botox

Opuncie módní výstřelek nebo omlazovací "bomba"?

Opuncie je sukulent, který moc lidi nezná. Ale s určitostí o ní můžeme říct, že je to nová "fashion aloe vera".

Kromě zpracování v potravinářském průmyslu je novinkou i v tom kosmetickém, protože je fantastickým zdrojem hydratace, výživy a má anti-aging vlastnosti.

Pro kosmetický průmysl se z opuncie získává extrakt, a to buď z různých částí rostliny samostatně, nebo i z rostliny celé. Může se také lisovat přímo jen olej ze semen. Ten je ale astronomicky drahý. Pro představu, na 1 litr oleje potřebujete cca 800 kg plodů opuncie. A v ní jsou právě ta semínka, ze kterých se olej lisuje. Cena pravého oleje z opuncie činí na kosmetickém trhu 50 tisíc korun za litr.

Proč je opuncie unikátní?

Obsahuje kombinaci účinných látek, které jsou schopné "prolézt" hluboko dovnitř pokožky. Má super hydratační vlastnosti, dokonce takové, že nemají konkurenci. Stimuluje produkci kolagenu, tzn. že se pokožka sama omlazuje. A co je velmi zajímavé, obsahuje polysacharidy (pro vaši představu něco jako šnečí sliz), které krom hydratačních schopností zlepšují kožní bariéru. Díky svým unikátním vlastnostem pronikne opuncie do hlubších vrstev, a kosmetika tak funguje.

Opuncie je obsažena v produktech DR.BELTER® :

EXPERTISE 40 KRÉM (CRÉME JUBILEE EXPERTISE)

BODY SPLASH – FEEL THE GLOW