Jméno Aleny Tesařové je spojeno s firmou DR.BELTER už 25 let

„Byla to láska na první pohled.“ Tak Alena Tesařová popisuje svůj vztah ke kosmetice DR.BELTER. A že to musí být velká láska! Kromě sportování, čtení nebo trávení času s vnoučaty řídí i vlastní firmu DR.BELTER v Česku už celých 25 let.

Alena Tesařová - klinická biochemička, podnikatelka, ale především manželka, máma a babička.

Všechny role zvládá, ale v první řadě je určitě manželka, máma a babička. To považuje za svoje nejdůležitější role. Ale i práce pro ni byla vždy důležitá a i díky ní je stále aktivní. Vitalitu, životní sílu a odhodlanost kolem sebe šíří a motivuje tak celý tým. Rozhodla se, že neustrne ani v myšlení, ani v pohybu. V devadesátých letech v době po revoluci, do Čech proudilo mnoho nových informací a podnětů. A to jí v tomto ohledu velmi pomohlo. Doučila se anglicky, začala spolupracovat se zahraničím a stala se majitelkou firmy DR.BELTER v Česku.

Profesionální koncept DR.BELTER

Za těch 25 let nasbírala zkušenosti s podnikáním, vedením firmy a také navázala mnoho obchodní i osobní přátelství. Co jí na německé kosmetice DR.BELTER od začátku zaujalo byl profesionální koncept a velmi účinné přípravky. Kosmetické linie jsou vytvářeny především pro profesionální kosmetičky a kosmetické salóny. Tedy pro lidi, kteří s kosmetikou pracují denně a se svými klienty řeší plno věcí jako problematickou pleť, akné, dehydratovanou pleť nebo kuperózu.

Díky 11 kosmetickým liniím mají kosmetičky spoustu možností namíchat ten správný individuální "koktejl" pro svoje zákaznice. Zároveň je kosmetika i v balení na doma, takže si klientka může domů odnést krém nebo sérum, které se při ošetření nejvíc osvědčilo. A to je hlavní myšlenka kosmetiky DR.BELTER - každá žena nebo i muž by ideálně měl projít nejdřív přes specializovaný kosmetický salón, kde jim profesionál individuálně poradí.

Celý rozhovor si přečtete zde