BEAUTY FORUM Stars Award 2021

DR.BELTER se svojí kosmetikou boduje v renomované německé soutěži! 

BEAUTY FORUM Stars Award každoročně vybírá TOP kosmetické přípravky od více než tisíce přihlášených firem ze světa kosmetiky. V roce 2021 DR.BELTER zabodoval v 6 kategoriích na prvním nebo druhém místě. Obrovský úspěch nám dělá radost! A potvrdil kvalitu přírodní kosmetiky DR.BELTER.

Ve kterých kategorií jsme se umístili?

Kategorie „Udržitelnost“ - 1. místo

GreenTec Concept®  - to je naše poslání! Znamená to promyšlené spojení výrazného účinku produktů, medical beauty a lásky k přírodě a zvířatům. Zastáváme ideály přírodní kosmetiky, jako je např. nepoužívání minerálních a silikonových olejů, palmového oleje jako základní látky nebo mikroplastů.

Produkty DR.BELTER® obsahují z 95-100% látek přírodního původu, mnoho z nich je z kontrolovaného biologického hospodářství a fair trade. Receptury jsou převážně veganské.

Kategorie „Image“ - 2. místo

DR.BELTER® COSMETIC je již více než 40 let prověřenou, přírodovědecky orientovanou kosmetickou firmou, která se vyznačuje vysokou kompetentností a inovacemi v oblasti výzkumu a vývoje. Přípravkům DR.BELTER důvěřují profesionálové i spotřebitelé ve 32 zemích světa. Za vývoj produktů, včetně unikátního GreenTec Concept®, nese osobní odpovědnost Dr. Clemens Belter, nositel ceny Prix D’Honneur de la Beauté.

Díky svému portfoliu úspěšné péče o pleť a vlastnímu konceptu interiéru a dekorací pro kosmetické salony patří DR.BELTER® k nejlepším poskytovatelů kompletního servisu v oblasti kosmetiky v Německu. Také sociální angažovanost – např. ZONTA International – mezinárodní organizace podporující postavení žen – je firemní srdeční záležitostí.

Kategorie „Servis“ - 2.místo

Jako rodinná firma už ve druhé generaci pečuje DR.BELTER® o hodnoty, jako jsou dlouhodobé partnerství, zázemí, serióznost a jistota. Vlastní výzkumná laboratoř umožňuje pružně zodpovídat různé odborné dotazy, ale i rychle reagovat na případné problémy, které by se u produktů vyskytly. Zároveň poskytuje svým partnerům ucelenou marketingovou podporu.

Kategorie „Péče o pleť“ – Medical Beauty

První v kategorii se umístily 3 koncentráty DermoTec z linie »intensa-med®«.  Vysoce čisté, puristické přípravky jsou vhodné pro přístrojové ošetření v kosmetickém salonu, ale i pro domácí ošetření.

Kategorie „Styl – Make-up“

Na 1. místě se umístil DR.BELTER® GreenTec Make-up. Revoluční kolekce bio make-upu v sobě spojuje lásku k přírodě a inovativní technologie. A to vše s respektem k fyziologii kůže, životnímu prostředí, přírodě a životu zvířat.

Kategorie „Péče o pleť“ - Wellness & Spa

1 místo získalo naše hydratační ošetření »intensa« AquaSilk, které si můžete udělat v klidu a pohodlí domova. Ve třech krocích dostane Vaše pleť vše, co potřebuje k regeneraci a hydrataci. Bude krásně vypnutá a svěží.