První česko-slovenský seminář proběhl v Brně

Mottem jarního semináře bylo "Poznej sílu značky DR.BELTER"

Bylo nám ctí přivítat v Brně kosmetičky z Česka i Slovenska. Tento speciální česko-slovenský seminář jsme chystali pro naše klientky společně s DR.BELTER Slovensko. Seminář probíhal v krásných prostorech NEST interiéru celý páteční den 19. května 2023. 

Dopoledne plné inspirace

V dopoledním bloku jsme hodně diskutovali. Přivítali jsme odbornici na psychologii a systemickou terapii a koučku Pavlu Pavelkovou. Pavla mluvila o malých změnách, které vedou k velkým životním změnám. Následoval osobní příběh naší šéfkosmetičky Veroniky Hanáčkové. Dopolední program jsme zakončili představením novinek pro jaro a léto 2023.

V průběhu obědové pauzy měly naše kosmetičky možnost prohlédnout si zajímavé vzorky pracovního oblečení, zapojit se do kvízu a rozpoznat kosmetické produkty nebo si prohlédnout a objednat novinky DR.BELTER. Stihli jsme i společnou fotku na terase.

Luxusní kosmetické ošetření DR.BELTER

Odpolední část byla zcela ve znamení praktické ukázky kosmetického ošetření na modelce. Luxusní ošetření DR.BELTER provázel zábal rukou a nemohlo chybět ani lehké líčení. Následovalo vyhodnocení kvízu a losování cen. Šest žen si odneslo krásné výhry. Celý krásný den jsme zakončili příjemným rozloučením. 

Věříme, že podobná mezinárodní setkání se budou opakovat, buď u nás v Brně nebo třeba v blízké Bratislavě.

Pár momentů ze semináře 

Děkujeme Vám, že jste s námi strávily den plný kosmetiky, péče a pohody!