Je možné vyčistit oceány od plastů?

My se o to chceme pokusit!

Pomůžete nákupem produktů Linie >>N<< v Evropě vyčistit moře v Indonésii od plastového odpadu? My to děláme!

Znečištění moří a oceánů plasty je jeden z největších environmentálních problémů dnešního světa. Každý rok tuny odpadu končí na dně moří a oceánů. V současnosti se na mořském dně na 1 kilometru čtverečním nachází přibližně 18 tisíc kusů plastu různých velikostí.

Je nejvyšší čas s tím něco dělat!

My v DR.BELTER jsme si stanovili cíl uplatnit princip udržitelnosti do posledního detailu - obaly a recyklace je stejně důležitá jako přírodní složky naší kosmetiky.

Většina obalů Linie >>N<< je složena ze 100% PCR Post-Consumer Recyclate, tedy recyklovaných materiálů. A při výběru materiálu jednotlivých částí obalu zvažujeme míru jejich recyklovatelnosti. To znamená všude tam, kde je to možné, používáme obaly, které splňují nejvyšší kvóty pro recyklaci, aby neskončily v moři. 

OWP – OCEAN WASTE PLASTIC

Pomůžete nákupem kosmetiky zbavit moře v Indonésii plastů? ANO, pomůžete!

Obaly Linie >>N<< nesou pečeť OWP* – OCEAN WASTE PLASTIC. Za každý obal, který je v linii >>N<< použitý, je vytaženo stejné množství plastového odpadu z moří a oceánu v Indonésii a je tam taky recyklováno. Vytažený plast je nejprve roztříděn, následně očištěn a nakonec přeměněn na granulát, který se pak dále zpracovává.

PROTO zodpovědné chování v průběhu celého hospodářského cyklu má pozitivní dopad na vzdálená moře. Je to cena, kterou my rádi zaplatíme!

*OWP - Označení pro odpadní plast, který je sebrán z oceánů, moří, řek a pobřeží. Po úpravě jej lze opakovaně použít k výrobě plastových obalů.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení