Dárky pro naše milované

K Valentýnu chce každý zamilovaný svého drahého překvapit tím nejlepším.

Kosmetika je vždy velmi vhodným a vítaným dárkem. A nemusíte ani vědět, jaký má kdo typ pleti. Přírodní kosmetika DR. BELTER nabízí krásné dárky nejen na Valentýna jak pro ženy, tak pro muže.

Luxusní dárky pro ženy

Exkluzivním vánočním dárkem pro ženy jsou tělové spreje, zpevňující pokožku těla (mikroemulze) ve třech různých vůních BODY SPLASHFeel the Energy / Feel the Love / Feel the Glow. Ani s jednou vůní nesáhnete vedle. Emulze se rychle vstřebávají a zanechávají příjemný, svěží pocit plný omamné vůně.

Krásné a účinné dárky pro muže

Kvalitní přírodní kosmetika potěší i muže, kteří se o sebe rádi starají. Speciálně pro potřeby mužské pokožky vytvořil DR. BELTER řadu „MAN“, kde najdete krémy po holení, čisticí osvěžující gel nebo speciální krém na oči. Anebo praktický set, kde už se nemusíte namáhat s balením dárku.

Dopřejte si společný SPA WELLNESS zážitek

S našimi produkty na péči o tělo můžete zažít s Vašim partnerem relaxační i vzrušující chvíle – třeba jako zakončení slavnostního valentýnského večera……

Darujte tělový peeling z mořské soli a přírodního cukru. Pro úžasnou masáž tělové pokožky máme orientální peelingovou rukavici, která ji důkladně prokrví a odstraní z odumřelé části kůže. No a bez kvalitního a výživného tělového krému si tento úžasný zážitek nelze ani představit. Perfect recovery tělový krém má zpevňující a vypínací efekt.

You are my darling! Dárkový set ampulí pro výživu a péči

Nemusíte již dárek balit, vše je v krásném dárkovém setu a říká vše, co máte na srdci: Jsi můj miláček! Stačí jen předat a radovat se z rozzářených očí svého miláčka.

Čím nepohrdne žádná žena? Krásným dárkem z kolekce bio dekorativní kosmetiky DR. BELTER.

Veganská dekorativní kosmetika DR. BELTER GreenTec Make-up je to to nejlepší, co v rámci líčení můžete pro Vaši pleť udělat. Obsahuje drahocenné přírodní látky jako pěsticí přírodní oleje, extrakty z rostlin a minerální pigmenty. Navíc i obal je "zelený" - místo plastu používáme části z přírodního korku.

Na líčení máme různé druhy bambusových štětců. Dekorativní kosmetiku i se štětci zabalíte do praktické kosmetické taštičky. Ta se nakonec hodí i na kosmetické kousky, které nosíme s sebou jako krém na ruce, balzám na rty