Katalog 2020 ke stažení

Katalog ke stažení zde

Napište nám

Soutěž

Pro kosmetičky a kosmetické salóny

Přírodní profesionální kosmetika Dr. Belter byla původně určena pouze do kosmetických salónů. A i když je tato doba dávno pryč, to dobré z ní přetrvalo. Náš zkušený tým totiž nabízí individuální odbornou pomoc kosmetickým salonům a studiím, poskytuje jim vzorky kosmetických přípravků, katalogy, plakáty, klientské karty, dárkové šeky, dárkové balíčky a další doplňky. Staráme se jednoduše o to, abyste ke kosmetice Dr. Belter měla co nejjednodušší cestu . A děláme toho pro vás ještě víc.  

„KOSMETICKÉ“ VÝHODY

Veškeré ceny, které uvádíme na našem webu jsou určeny koncovým zákazníkům. Pokud ale při registraci uvedete název své kosmetické provozovny a IČ, během 1-2 dnů vás přeřadíme do cenové skupiny Kosmetičky. Díky tomu získáte přístup do celé nabídky produktů včetně cenově výhodných multi-balení.  

Chcete tento proces urychlit?  

Zaregistrujte se a ozvěte telefonicky:
723 241 044 .

KOSMETIKA DR. BELTER NA ZKOUŠKU

Máte kosmetický salón a chcete vyzkoušet přírodní kosmetiku Dr. Belter? Profesionálním kosmetickým salónům a studiím zašleme zdarma vzorky, podrobné ceníky a základní informační materiály. Pošlete nám svou adresu a kontaktní údaje.  

ODBORNÁ ŠKOLENÍ

Protože chceme, abyste se i jako kosmetička cítila se značkou Dr. Belter dobře, věřila její kvalitě a měla jistotu, že svým klientkám doporučujete skutečnou kvalitu, připravili jsme pro vás vstupní školení o přírodní kosmetice Dr. Belter. Získáte přehled, znalosti a řadu dalších materiálů, abyste svým klientkám vždy doporučila přípravky, které skutečně pomohou.
Zkrátka však nezůstanete ani v případě, že s kosmetikou Dr. Belter pracujete delší dobu. Dvakrát ročně pro vás pořádáme odborný seminář o nových produktech, technologiích a postupech ošetření. V průběhu celého roku pak můžete vybírat z celé řady praktických školení, které se zaměřují na konkrétní témata.

Podívejte se zde: https://www.belter.cz/seminare

KONZULTACE ZDARMA

Jako profesionální kosmetička můžete zdarma využít odborné konzultace na emailu info@belter.cz nebo na telefonních číslech 723 241 044, 605 150 211. 

KATALOGY PRODUKTŮ DR. BELTER

Zdarma pro vás máme také kompletní a aktuální katalog produktů kosmetiky Dr. Belter 2015.  

ZÍSKEJTE SNADNO NOVÉ KLIENTKY

Získejte snadno nové klientky. Na doporučující kartičku napište slevu, kterou poskytnete nové klientce při návštěvě vašeho salónu. Kartičky pak rozdávejte svým současným klientkám nebo je nechte volně k rozebrání ve svém salónu.
A nezapomeňte odměnit i klientku, která vám novou zákaznici přivede na základě doporučující kartičky. Můžete jí totiž při další návštěvě věnovat podobnou slevu jako pozornost či dárek.  

DÁRKOVÉ POUKAZY PRO VAŠE KLIENTKY

Připravené pro vás máme i dárkové poukazy, které můžete nabízet svým klientkám. Ty se můžou samy rozhodnout, v jaké hodnotě chtějí poukaz zakoupit a vy pouze příslušnou částku vyplníte na poukaz.   


OBJEDNACÍ KARTIČKY

Jsou praktickou maličkostí, díky které vaše klientky nezapomenou, kdy mají znovu přijít do vašeho salónu.  


KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Zaregistrujte se. Zašleme vám vzorky, podrobný ceník včetně profesionálních cenově velmi výhodných multi-balení a další materiály značky Dr. Belter.
Do poznámky prosím uveďte vaše jméno, adresu a IČ. Bez těchto údajů vám nebudeme moci vzorky a materiály zaslat.

 

 

Mám zájem o zaslání vzorků kosmetiky a materiálů Dr. Belter

Kontakt

DR. BELTER Cosmetic ČR

Vychodilova 12c, 616 00 Brno
mobil +420 723 241 044
info@belter.cz
www.belter.cz

Jsme na Facebooku

www.facebook.com/drbelter/

Dr.Belter profesionální přírodní kosmetika Webdesign IDENTA DESIGN, Tvorba eshopu - Sunlight