Program pro profesionální kosmetičky

Proč pracovat s přírodní kosmetikou DR.BELTER®?

Základem naší filosofie je profesionální a zároveň přátelský přístup. Budeme se společně setkávat na odborných seminářích a školeních. Jako první se dozvíte o novinkách, inovacích. Naučíme Vás kombinovat jednotlivé kosmetické přípravky tak, aby výsledky Vaší práce ocenily především Vaše zákaznice.

  1. Individuální odborné poradenství
  2. Bonus ke každému nákupu
  3. Žádný minimální limit odběru zboží

 

  

 
 

Máte zájem o spolupráci?

Napište nám nebo se rovnou registrujte jako kosmetička. Pokud při registraci uvedete název Vašeho kosmetického salónu a IČ, zařadíme Vás během 1-2 dnů do skupiny kosmetiček. Díky tomu získáte přístup do kompletní nabídky produktů DR.BELTER® (PROFI balení, doplňky a marketingové materiály).

Do zprávy prosím uveďte Vaše jméno, adresu a IČ.

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

Kosmetika za speciální ceny

Ceny, které uvádíme na našem e-shopu, jsou určeny koncovým zákazníkům. Pokud při registraci uvedete název Vašeho kosmetického salónu a IČ, zařadíme Vás během 1-2 dnů do skupiny kosmetiček. Díky tomu získáte přístup do kompletní nabídky produktů DR.BELTER® (PROFI balení, doplňky a marketingové materiály). Navíc získáte zvýhodněné ceny na celý sortiment a to včetně spotřebitelských balení. Tak můžete nabídnout Vašim klientkám přípravky pro domácí ošetření přímo ve Vašem salónu a se zajímavým profitem pro Vás.


Bonus ke každému nákupu

Ke každému nákupu dostanete bonus 3 % z celkové hodnoty objednávky ve formě testerů. Vzorky můžete využít například jako dárečky pro Vaše klientky.

Těšíme se na spolupráci!

Náš zkušený tým nabízí individuální odbornou pomoc kosmetickým salonům a studiím, poskytuje jim vzorky kosmetických přípravků, marketingové materiály, katalogy, plakáty, klientské karty, dárkové šeky, dárkové balíčky a další doplňky. Staráme se jednoduše o to, abyste ke kosmetice DR.BELTER® měli co nejjednodušší cestu.

Více informací najdete na sekci pro profesionály