Program pro profesionální kosmetičky

Proč pracovat s přírodní kosmetikou DR.BELTER®?

Základem naší filosofie je profesionální a zároveň přátelský přístup. Budeme se společně setkávat na odborných seminářích a školeních. Jako první se dozvíte o novinkách, inovacích. Naučíme Vás kombinovat jednotlivé kosmetické přípravky tak, aby výsledky Vaší práce ocenily především Vaše zákaznice.

Náš zkušený tým nabízí individuální odbornou pomoc kosmetickým salonům a studiím, poskytuje jim vzorky kosmetických přípravků, marketingové materiály, katalogy, plakáty, klientské karty, dárkové šeky, dárkové balíčky a další doplňky. Staráme se jednoduše o to, abyste ke kosmetice DR.BELTER® měli co nejjednodušší cestu.

S námi na to nikdy nebudete sama! 

  
 
 
  1. Získáte zvýhodněné ceny na celý sortiment a to včetně spotřebitelských balení.
  2. Ke každému nákupu dostanete bonus 3 % z celkové hodnoty objednávky ve formě testerů. Vzorky můžete využít například jako dárečky pro Vaše klientky.
  3. Vaše odbornost je pro nás prioritou! Pořádáme pravidelná odborná školení, semináře s naší šéf kosmetičkou a samozřejmostí jsou i individuální konzultace.
 

Máte zájem o spolupráci?

Napište nám nebo se rovnou registrujte jako kosmetička. Pokud při registraci uvedete název Vašeho kosmetického salónu a IČ, zařadíme Vás během 1-2 dnů do skupiny kosmetiček. Díky tomu získáte přístup do kompletní nabídky produktů DR.BELTER® (PROFI balení, doplňky a marketingové materiály).

Do zprávy prosím uveďte Vaše jméno, adresu a IČ.

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

KOSMETIKA ZA SPECIÁLNÍ CENY

Ceny, které uvádíme na našem e-shopu, jsou určeny koncovým zákazníkům. Pokud při registraci uvedete název Vašeho kosmetického salónu a IČ, zařadíme Vás během 1-2 dnů do skupiny kosmetiček. Díky tomu získáte přístup do kompletní nabídky produktů DR.BELTER® (PROFI balení, doplňky a marketingové materiály). Navíc získáte zvýhodněné ceny na celý sortiment a to včetně spotřebitelských balení. Tak můžete nabídnout Vašim klientkám přípravky pro domácí ošetření přímo ve Vašem salónu a se zajímavým profitem pro Vás.


BONUS KE KAŽDÉMU NÁKUPU

Ke každému nákupu dostanete bonus 3 % z celkové hodnoty objednávky ve formě testerů. Vzorky můžete využít například jako dárečky pro Vaše klientky.