Ohlédnutí za veletrhem krásy Beauty Forum Brno 2022

Veletrh krásy BEAUTY FORUM 2022 v Brně se povedl!

Dva náročné, ale zároveň nabíjející dny na prvním ročníku veletrhu Beauty Forum 2022 v České republice na brněnském výstavišti uplynuly závratnou rychlostí. Po delší době jsme měli příležitost se s Vámi osobně setkat, popovídat si, ukázat novinky, udělat radost malými dárečky a nalíčit Vás! 

Na stánku s Taťánou Kuchařovou

V sobotu jsme na stánku DR.BELTER přivítali i Miss World z roku 2006 Taťánu Kuchařovou (Taťána Gregor Brzobohatá), která na veletrhu krásy strávila celý víkend. Byli jsme mile překvapeni, že si ve svém našlapaném programu našla chvilku, aby se seznámila s naši přírodní kosmetikou. Majitelka  DR.BELTER CZ paní Alena Tesařová a šéfkosmetička Veronika Hanáčková jí v krátkosti představily filozofii německé kosmetické značky, která je na českém trhu již 25 let. Tak jako mnohé z Vás i ona odcházela s taštičkou DR.BELTER plnou kosmetiky.  

Líčení veganskou dekorativní kosmetikou

Na stánku jsme také líčili. A zájem byl veliký. Profesionálně nalíčit naší GreenTec Make-up dekorativní kosmetikou se nechaly ženy i dívky.  Jemné denní líčení čistě přírodní veganskou dekorativní kosmetikou je totiž vhodné i pro děti a dospívající dívky. Nezatěžuje pleť a naopak ji vyživuje! Obsahuje totiž drahocenné přírodní pěsticí přírodní oleje, extrakty z rostlin a minerální pigmenty. 

Co napsat na závěr.... bylo velmi příjemné být součástí veletrhu krásy, potkat známé tváře a navázat nová obchodní partnerství. Věříme, že jste si víkend plný kosmetiky, usměvavých tváří a rozzářených očí užili podobně jako my. 

Děkujeme, že jste si na nás udělali čas!