Ohlédnutí za veletrhem krásy Beauty Forum Brno 2022

Veletrh krásy BEAUTY FORUM 2022 v Brně se povedl!

Dva náročné, ale zároveň nabíjející dny na prvním ročníku veletrhu Beauty Forum 2022 v České republice na brněnském výstavišti uplynuly závratnou rychlostí. Po delší době jsme měli příležitost se s Vámi osobně setkat, popovídat si, ukázat novinky, udělat radost malými dárečky a nalíčit Vás! 

Na stánku s Taťánou Kuchařovou

V sobotu jsme na stánku DR.BELTER přivítali i Miss World z roku 2006 Taťánu Kuchařovou (Taťána Gregor Brzobohatá), která na veletrhu krásy strávila celý víkend. Byli jsme mile překvapeni, že si ve svém našlapaném programu našla chvilku, aby se seznámila s naši přírodní kosmetikou. Majitelka  DR.BELTER CZ paní Alena Tesařová a šéfkosmetička Veronika Hanáčková jí v krátkosti představily filozofii německé kosmetické značky, která je na českém trhu již 25 let. Tak jako mnohé z Vás i ona odcházela s taštičkou DR.BELTER plnou kosmetiky.  

Líčení veganskou dekorativní kosmetikou

Na stánku jsme také líčili. A zájem byl veliký. Profesionálně nalíčit naší GreenTec Make-up dekorativní kosmetikou se nechaly ženy i dívky.  Jemné denní líčení čistě přírodní veganskou dekorativní kosmetikou je totiž vhodné i pro děti a dospívající dívky. Nezatěžuje pleť a naopak ji vyživuje! Obsahuje totiž drahocenné přírodní pěsticí přírodní oleje, extrakty z rostlin a minerální pigmenty. 

Co napsat na závěr.... bylo velmi příjemné být součástí veletrhu krásy, potkat známé tváře a navázat nová obchodní partnerství. Věříme, že jste si víkend plný kosmetiky, usměvavých tváří a rozzářených očí užili podobně jako my. 

Děkujeme, že jste si na nás udělali čas!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení