Vánoční dárky pro muže

Svátky klidu a vánoční pohody s rodinou a Vašimi blízkými se blíží.

vánoční dárkyUž jste doma začali s vánoční výzdobou? V oknech se objevují první světýlka. Zapálili jsme první adventní svíčku. Jediné co ještě zbývá, jsou vánoční dárky

Pár tipů na dárky pro ženy jsme Vám již dali minule. Dnes se zaměříme na MUŽE. Čím je překvapit? Už jste vymysleli, co dáte pod stromeček "Vašim mužům"? Lámete si hlavu s tím, co nadělit manželovi, tátovi, dědečkovi, synovi nebo dobrému kamarádovi? Chcete jim udělat radost a taky vybrat něco praktického, co budou i používat? Víme, že to není jednoduché. Známe to. Kupovat každý rok tričko "nejlepší dědeček" nebo dárkovou kazetu s alkoholem nejde do nekonečna. Proto jsme se rozhodli inspirovat Vás přírodní kosmetikou DR.BELTER.

DR. BELTER na muže nezapomíná

Přírodní kosmetiku DR.BELTER založil muž, biochemik Dr. Clemens Belter, proto si troufneme říct, že přípravky pro muže jsou od toho nejpovolanějšího. Muž ví lépe než my, ženy, co vlastně potřebuje. Myslím, že si stěží dokážeme představit, jaké to je si denně holit obličej. Navíc naše pokožka je přece jen jemnější. A proto vznikla speciální linie »MAN«, která je vytvořená přesně pro potřeby mužské pokožky. Linie nabízí několik praktických produktů pro každodenní péči.

Pro hladkou pokožku po oholení

holení mužiMáte doma muže, který si potrpí na hladce oholený obličej? Každý den stojí před zrcadlem a holí se? Ideální dárek je výživná a pečující kosmetika. Kvalitní kosmetika pro muže, která zklidní a vyživí podrážděnou pokožku po holení, je hezký a praktický dárek.

Darujte pod stromeček balzám po holení Dynamic Balm, který je šetrný k jemné pokožce a má svěží citrusovou vůni. Působí proti únavě a napomáhá redukovat jemné vrásky.

Pro muže s citlivou a sušší pletí se hodí krém po holení Comfort Cream, který pokožku zvlhčuje a maximálně ji zklidní.

Darujte svěžest

Ranní očista mužské pokožky začíná osvěžujícím čisticím gelem na obličej Quickstart Gel Wash. To je ten pravý start do nového dne! Váš muž po jeho vyzkoušení zaručeně přejde z vody (a případně mýdla) na tento úžasný gel. Rychle a šetrně smyje všechny nečistoty z pokožky a redukuje zarudnutí pokožky. Navíc skvěle voní.

Vánoční edice pro dokonalého muže

Ve speciální vánoční edici je v dárkové kazetě nakombinovaný přípravek po holení s čistícím gelem v praktickém cestovní balení. Můžete vybrat buď krém po holení s čisticím gelem MAN Comfort - vánoční edice nebo balzám po holení s čisticím gelem MAN Dynamic - vánoční edice.

Péče o sportovce 

Jestli máte doma nadšence do sportu, máme super tip na balíček s produkty pečující o namáhané chodidla.

Chlorofyl Active balzám na nohy je osvěžující balzám s vůní pomeranče a máty peprné. Účinně redukuje zápach a pocení, zároveň osvěžuje namáhané nohy, hydratuje pokožku a posiluje tkáně.

Dárek můžete doplnit Bio Vital deodorantem na nohy s vůní pomerančů a citronů. Anebo Citrusovým Fresh balzámem na nohy, který účinně působí proti nadměrné tvorbě zrohovatělé kůže a předchází plísním. 

Pod stromeček k tomu zabalte Dynamic Hair & Body Shamoo, který Vašemu sportovci zajistí čistotu od hlavy až k patě.