Vánoce u Belterů

Naše TIPY na vánoční dárky!

Už víte, co dáte Vašim blízkým pod stromeček? Letos jsme se rozhodli usnadnit Vám rozhodování. Každý z našeho týmu dal svoje osobní TIPy na vánoční dárky. Kdo jiný totiž zná kosmetiku DR.BELTER lépe než my.

Alena Tesařová, majitelka DR.BELTER CZ

Pro dárek bych sáhla do naší linie samtea® péče o tělo. Všechny přípravky mám vyzkoušené a jedná se o příjemný zážitek. Jde o dokonalou očistu, relaxaci a péči o pokožku.

Na první místo bych dala sprchový a koupelový olej, který je hedvábně jemný a čistí pokožku aniž by ji vysušoval. Jako druhý přípravek bych doporučila bio-satin emulzi na tělo, která má hedvábnou texturu a plno výživných látek. Můžete udělat balíček z obou přípravků a máte krásný a hodnotný dárek nejen pro ženy. 

A co byste u nás možná nečekali je orientální peelingová rukavice. Tradičně se používá v Marockých termálních lázních jako důkladný a hloubkový čistící rituál po parní lázni. Je úžasná, krásně stimuluje krevní oběh a zjemní pokožku. 


Jana Šíblová, koordinátorka a office manažerka

Mám dva tipy. První je výživný balzám na oči. Je perfektní a udělá radost každé ženě. Jde o intenzivní péči okolí očí, která působí 24 hodin. Stačí nanést opravdu malinko.

Můj druhý tip je pěsticí olej na nehty. Je to taková třešnička při manikúře, vyživuje nehty i suchou kůžičku nehtů. Balení je praktické, vejde se do kabelky a aplikátor má šikovnou špičku, takže olej jednoduše nanesete na nehty kdykoliv a kdekoliv i v tramvaji. Je to ideální dárek pro kamarádku.


Veronika Hanáčková, šéfkosmetička

S kosmetikou DR.BELTER pracuji každý den a znám ji dokonale. Jako dárek bych volila výborný oční liftingový krémJe to jemný liftingový krém s rozjasňujícími pigmenty, který hýčká oční okolí, dodává mu vlhkost, redukuje otoky.  A pokud hodláte někoho opravdu rozmazlovat, tak doporučuji Jubilejní krém – expertise 40. Je to takový Mercedes mezi krémy vhodný pro všechny typy pleti.

 


Aleš Šíbl, šéf skladu a expedice

Můj favorit je balzám po holeníOsvěžující lehký pěsticí balzám s citrusovou vůní mám vyzkoušený a nedám na něho dopustit. 

Mám oblíbený i krém na ruce DR.BELTER. Rychle se vstřebává a příjemný pocit na rukách dlouho zůstává. Stačí ho opravdu málo, takže vydrží dlouho. Můžete ho dát ženě i muži, je to takový univerzální dárek. 
 


Jana Rotreklová, marketing

Je těžké vybrat jen pár tipů z tak široké nabídky. Co mě opravdu nadchlo je oční kolagenová maska Quick lift, která obsahuje 10 kolagenových polštářků a multiaktivní gel. Vyzkoušela jsem ji na sobě a účinek byl fantastický. Viditelně redukuje kruhy pod očima. Je to dražší dárek, ale pokud chcete někomu udělat opravdu radost, tak tohle je super.

Pro kamarádky každoročně beru speciální vánoční balení jedné ampulky. Je to taková maličkost, ale krásně zabalená a navíc ampule jsou prostě TOP péče. Něco co moc žen nezná nebo nepoužívá. A přitom je to jednoduché a velice účinné. Letos je ve "vánočním" ampule číslo 2 HY-O-SILK, která působí na unavenou, suchou nebo dehydratovanou pleť. A když jsme u ampulí, tak krásné je balení 7 ampulek v kovové krabičce. Je to taková luxusní bomboniéra. :)