Profesionální školení kosmetiček na novinky DR.BELTER

Odbornost a profesionalita je pro nás důležitá!

Na konci května proběhlo v Brně profesionální školení DR.BELTER pro naše kosmetičky. Školení bylo zaměřené na novinky a na letní kosmetické ošetření.

Přivítání v prostorech hotelu Passage, kde školení v pátek 31. května probíhalo, si vzala na starost paní majitelka Alena Tesařová. Úvodní slovo a organizační věci byly v režii Jany Šíblové, která společně se svojí maminkou paní Tesařovou řídí firmu DR.BELTER v České republice. A pak už jsme rovnou navázali novinkami. 

Zcela novou revoluční linii >>sun<< a další novinky, hydratační masku Hydro Miracle NMF a mini cestovní balení sér představila naše šéfkosmetička Veronika Hanáčková. Větší část dopoledne jsme se věnovali právě linii >>sun<<, která je unikátní svojí účinností a šetrností k pleti a zároveň je šetrná k podmořskému světu a korálům. Opalovací kosmetika v bio kvalitě splňuje přísné havajské standardy, které mají za úkol chránit podmořský ekosystém.

Před obědem jsme si ještě řekli pár důležitých zásad, jak být vidět na sociálních sítích Instagramu a Facebooku. Tipy a trendy nám ukázala kolegyně z marketingu Jana Rotreklová. 

Pod taktovkou Veroniky proběhl odpolední program - letní kosmetické ošetření. Kolega, na kterém Veronika ošetření ukazovala, si liboval při chladivé masáži obličeje. 

Celý den probíhal v uvolněném a velmi přátelském duchu, jak je již zvykem na našich školeních.