Zkušenosti s profesionální přírodní kosmetikou Dr. Belter

Zkušenosti s přírodní kosmetikou Dr. Belter

…ráda bych se s vámi podělila o své zkušenosti se sluneční řadou SUN , kterou jsem si povinně nafasovala na Kanárské ostrovy, ze kterých jsem se právě včera vrátila. Jsem maximálně nadšená a krásně opálená, jak ještě nikdy. Každoročně jsem trpěla slunečním exémem a kopřivkou a to i přes to, že jsem používala opalovací přípravky s SPF 50 i více a na slunci jsem byla max. 2 hod. Nyní jsme byli venku pořád, má pleť krásně dýchala,  i přes počáteční nedůvěru k nízkému SPF 30 jsem se ani jednou nespálila. Pleť je hedvábná, hladká, zdravě opálená a nejsem vůbec flekatá, jak jsem vždy bývala. Prostě super!! Investice do této řady se mě na dovolené 100x vyplatila. Díky.
Jana Mikesková, Znojmo

 
Ještě jsem nikdy nepracovala s tak příjemnými kosmetickými přípravky jako jsou přípravky DR.BELTER. Mají maximální variabilitu a snášenlivost. Přístup pracovníků firmy je skvělý. Díky za vše….
Alena Dudková, Brno

 

S touto kosmetikou pracuji dlouho a nehodlám to měnit.  Za velmi důležité pokládám to, aby se i moje klientka ošetřovala doma touto značkou. Výsledný efekt je neuvěřitelný.   Mně se to u většiny klientek podařilo a mám z toho velkou radost. Moc bych Vám to všem přála také.
Hodně úspěchů v podnikání přeje.
Iveta Dobrá, Brno
 

…….díky za tak široký a pestrý výběr masek a ampulí. Jen málo kdy opakuji u klientky stejné ošetření díky těmto možnostem.  Jsem tak schopna i délku ošetření zkrátit na minimum s maximálním efektem. Často mám na lehátku „uspěchanou podnikatelku“, od té doby, co se samy přesvědčily, že efektivní ošetření nemusí být dlouhé, naučily se ke mně pravidelně chodit a jsou velmi spokojené.
Helena Vrbová, Hodonín


S přípravky DR.BELTER jsem začala pracovat asi před deseti lety. Pak jsem chtěla vyzkoušet něco nového a kvalitnějšího. Vystřídala jsem několik značek, byla jsem spokojená, ale na přístup personálu jsem si nemohla zvyknout. Vždy mě něco vadilo, něco chybělo. Trochu s obavami, jsem opět oslovila firmu DR.BELTER v Brně. Překvapila mě stabilita personálu, profesionalita a neskutečná ochota pomoci a přizpůsobit se mým požadavků. Tak jsem se zase vrátila k vyzkoušené značce, která mě nikdy nezklamala ani její kvalitou ani službou.
Alena Freimanová, Ostrava

Když se podíváte na složení přípravků DR.BELTER, tak už nezaváháte a rozhodnete se s nimi pracovat. Mají ideální složení, přesně to co naše pokožka potřebuje. Obsahují nejen přírodní ingredience s vysokým metabolickým účinkem, ale nenajdete ve složení žádné parafiny a minerální oleje.
Každý přípravek, jak profesionální  tak spotřebitelský i vzorky jsou opatřeny touto informací. Prostě tak jak to má být. Na to jsem dostala i moje klientky, přesvědčila jsem se, že moje odbornost  a vědomosti prodávají. Žádná z nich již nenakupuje kosmetiku v kamenném obchodě, ale s důvěrou se obrací na mě a to je můj velký  úspěch v dosavadní  kosmetické praxi.

Pavla Zavadilová, Zlín

Další linie

 

 

 

 

 

 

 

 

Dr.Belter profesionální přírodní kosmetika Webdesign IDENTA DESIGN, Tvorba eshopu - Sunlight