Katalog 2020 ke stažení

Katalog ke stažení zde

Napište nám

Soutěž
Péče o krk a dekolt: držení těla i kvalitní přírodní kosmetika

 

Péče o krk a dekolt: držení těla i kvalitní přírodní kosmetika 
 

Pokožka krku a dekoltu je jemná a křehká. Praxe dlouhodobě ukazuje, že právě tyto partie jsou z celého těla nejnáchylnější ke stárnutí a často s nimi nezmůže nic ani moderní plastická chirurgie. Rychle se u nich objevují příznaky stárnutí: pigmentové skvrny, příčné vrásky na krku a hluboké rýhy v dekoltu. Otázkou tedy je, jak s nimi bojovat a kdy začít.  

Bez zajímavosti jistě není, že se výše zmíněné příznaky nejčastěji objevují u lidí, kteří chodí se svěšenou hlavou, vystrkují ramena dopředu a zatahují mezi ně bradu. První rada tedy není přímo kosmetická. Jestli chcete krásnou a hebkou pokožku krku a dekoltu dlouhá léta, pomůže vám srávné držení hlavy a celého těla.

Ani s druhým problémem, vám nepomůže sebelepší kosmetika. Ale i s ním je možné bojovat. Gravitace ovlivňuje zejména pokožku kolem výstřihu. Protože nemá prakticky žádné mazové žlázy, je poměrně citlivá na fyzickou zátěž. Správná podpora – zejména vhodně volené spodní prádlo – pomáhá inkriminovaným místům více, než by člověk věřil.
 Ani držení těla, ani kvalitní podprsenka však nedokážou ovlivnit zarudlé skvrnky či šupinky suché kůže. Na ty je totiž nejlepším lékem dobře volená kosmetika, která dokáže do určité míry ovlivnit i další symbol přibývajících roků – vrásky. 

 

Nejlepší je přírodní cesta

 

Moderní kosmetické přípravky se drží hesla: Tělo nepotřebuje složité sloučeniny, ono samo je totiž přírodní. Věří tomu i německá značka Dr. Belter, jejíž přípravky přísně přírodní jsou. V péči o dekolt a krk nabízí speciální emulzi pro intenzivní denní a noční ošetření Neck and Decollete Cream z linie Intensa speciality. Unavená a vyčerpaná pokožka je díky němu výživená a rychlý účinek podporuje reparační komplex a extrakt z pšeničných klíčků, rozmarýnu a stimulačního rostlinného komplexu. Péče je přitom snadná: stačí nanést malé množství přípravku na krk a dekolt ráno nebo večer. Přípravek navíc řeší i další, spíše praktický problém - protože se rychle vstřebává, nezanechává na pokožce mastný film.


Snadná cesta ke krásnému dekoltu? Ptejte se své kosmetičky. 


Cesta ke krásnému krku a dekoltu je tedy relativně snadná: 


1. Správné držení těla
2. Kvalitní a padnoucí spodní prádlo
3. Denní (ideálně po sprchování) aplikace Neck and Dekollete Cream nebo vitaminový pěstící olej Velvet Veil Care Oil z linie Samtea
4. Jednou týdně velmi lehký peeling orientální rukavicí Oriental Peeling Glove, který pokožku připraví na ošetření sérem a maskou, např. vitamínovou Vitamin Mask z linie Intensa nebo hydratační Couperosis Mask z linie Sensi-Bel.

I když ale péče o krk a dekolt vypadá jednoduše, stoprocentní jistotu toho, že ji provádíte správně, získáte v kosmetickém salónu. Kosmetička totiž provede diagnózu pleti, která vám dá záruku že přípravky, které budete využívat, vaší pleti opravdu prospějí. Nezapomeňte - pleť je vaší vizitkou, nepodceňujte péči o ni.

Kontakt

DR. BELTER Cosmetic ČR

Vychodilova 12c, 616 00 Brno
mobil +420 723 241 044
info@belter.cz
www.belter.cz

Jsme na Facebooku

www.facebook.com/drbelter/

Dr.Belter profesionální přírodní kosmetika Webdesign IDENTA DESIGN, Tvorba eshopu - Sunlight