Katalog 2020 ke stažení

Katalog ke stažení zde

Napište nám

Soutěž
Máme nové pleťové masky, seznamte se
 

Máme nové pleťové masky, seznamte se

 

Nebudeme dlouho chodit kolem horké kaše. Dlouho očekávaná věc je tady. Rádi bychom vám představili doplněnou řadu našich pleťových masek. Díky tomu a díky dlouhodobé možnosti využití kosmetických ampulí se tak Belter stává značkou s nejucelenějším portfoliem přípravků. „I nadále se zaměřujeme především na profesionální využití naší kosmetiky v salónech,“ vysvětluje Alena Tesařová, která v České republice značku jako dlouhodobě propaguje a dodává: „Díky ucelenosti však můžeme beze strachu doporučit také domácí užívání.“

Kosmetiku Dr. Belter najdete dlouhodobě především v kosmetických salonech. Důvodem je především přístup, který značka vyznává: „Věříme tomu, že pro správné ošetření pleti není důležitá pouze správná kosmetika, ale také kvalitní aplikace, hodnocení odbornic a jejich dlouhodobá praxe,“ vysvětluje Tesařová a dodává, že kosmetika a péče o pleť není něco, co se dá prodávat po kavárnách: „Aby měla zákaznice jistotu, že používá kvalitní přípravky, které jí neublíží, musí její pleť projít diagnózou a měla by být následně nějakou dobu pod odborným dohledem.“ Dr. Belter se tak významně vymezuje vůči podomním prodejcům kosmetiky, kteří často nemají patřičné vzdělání. Sází na to, že základem správné péče o pleť je znalost. „I když je naše kosmetika přírodní a minimalizuje jakékoli chemické složky, vždy by jejímu použití měla předcházet odborná expertíza. To je naše krédo,“ vysvětluje Tesařová.

Přírodnost značky je pak téměř k dokonalosti dotažena v případě nové série pleťových masek. Jsou vyvinuty mimo jiné z produktů vypěstovaných lokálními německými farmáři. „Dr. Belter se rozhodl začít využívat těchto zdrojů před několika lety, ustavičnými investicemi do výzkumu se nakonec značce podařilo získat přípravky, které neobsahují nepřírodní konzervační látky,“ popisuje Tesařová. Masky jsou navíc vhodné pro každý typ pleti.


7 typů, 7 různých barev


Aby bylo možné se v jednotlivých maskách snáze vyznat, má každá specifickou barvu. Jejich přehled a užití je následující:


SPECIAL GENTLE MASK

• Tato bylinná krémová maska s multiaktivním přírodním komplexem zklidňuje a zjemňuje citlivou a podrážděnou pokožku. Přírodní rostlinné extrakty z květu lípy, „čaje“ rooibos a kořene lékořice potlačují zarudnutí, vypínají pleť a vrací jí mladistvou svěžest.
TYP PLETI
• pro všechny typy pleti
• zejména pro citlivou a podrážděnou pokožku
• vhodná po opalování


NATURA VITAL MASK


• Tato jemná krémová maska obsahuje bohaté organické oleje z oliv a baobabu, primule jarní a arganu. Je vhodná zejména pro suchou a podrážděnou pokožku, které rychle vrací její původní jemnost. Vitamíny A, E a komplex vitamínů B jsou přirozené antioxidanty, které pleť chrání před volnými radikály.
TYP PLETI
• pro všechny typy pleti
• zejména pro suchou a rozpraskanou pokožku


CRYOMOIST MASK


• Tato jemně chladivá maska s přírodními esencemi z marocké máty a pomerančů je ideální volbou, kdykoliv pleť potřebuje hydrataci, osvěžení a vitalizaci Pečlivě vybrané části rostlin jako je kořen mochny nátržníku umocňují její schopnost stahovat póry. Je vhodná pro letní období a pro každý typ pleti.
TYP PLETI
• pro všechny typy pleti, zejména v létě
• zvláště vhodné pro pleť se zvětšenými póry


OCEANICA MASK


• Extrakty z bretaňských mořských řas a olej z řas a planktonu jsou mořské přírodní ingredience, které tato regenerační a zpevňující Thalasso maska obsahuje. Přítomné mikročástice stříbra neutralizují toxiny v pokožce a mají výrazný detoxikační účinek. Přináší jedinečný, oživující pěsticí zážitek.
TYP PLETI
• pro všechny typy pleti
• zvláště pro unavenou, vyčerpanou pleť, která potřebuje regeneraci a vitalizaci


AQUASILK HYDROBOOST MASK


• V této osvěžující masce s okamžitým liftingovým účinkem je obsažena kyselina hyaluronová, která zabezpečuje hydrataci. Vázané a volné molekuly kyseliny jsou ukládány v jednotlivých vrstvách pokožky, kde vyplňují vrásky a další nerovnosti, zatímco extrakt z galgánu pravého stimuluje v pleti vlastní produkci kyseliny hyaluronové. Vzácné přírodní látky, jako je organická aloe vera, hedvábné proteiny, mléčné peptidy a vitamin E, pomáhají chránit pokožku od buněčného napětí a negativního působení životního prostředí.
TYP PLETI
• vhodné pro všechny typy pleti


PHYTOCELL VINOTHERAPY CREAM MASK


• V této masce jsou obsaženy nejnovější anti-aging látky jako jsou čerstvé buňky z karotky, kmenové buňky z hroznů, resveratrol a extrakt z listů révy. Zabraňují známkám stárnutí pleti. Specifická formule povzbuzuje přirozený proces obnovy pokožky a chrání ji proti UV záření a předčasnému stárnutí. Pleť zanechá hedvábnou a zářivou.
TYP PLETI
• vhodné pro náročnou pleť
• není vhodné pro citlivou pleť


LUMINATION SECRET MASK


• Minerální maska, která redukuje nežádoucí pigmentaci. Kombinuje rostlinný komplex s komplexem Biowhite™ s látkami jako jsou extrakt z medvědice lékařské a sféry s vitaminem C, které potlačují syntézu melaninu. Keratolytický účinek urey doslova “obnovuje” pleť. Pravidelné aplikace rozjasní vaši pleť.
TYP PLETI
• vhodné pro všechny typy pleti s nerovnoměrnou pigmentacíVíce informací o maskách najdete na www.belter.cz, nebo se na nás neváhejte obrátit.

Kontakt

DR. BELTER Cosmetic ČR

Vychodilova 12c, 616 00 Brno
mobil +420 723 241 044
info@belter.cz
www.belter.cz

Jsme na Facebooku

www.facebook.com/drbelter/

Dr.Belter profesionální přírodní kosmetika Webdesign IDENTA DESIGN, Tvorba eshopu - Sunlight