Slavíme výročí - 20 let s kosmetikou Dr. Belter

Dvacet let je nádherný věk. Dvacetiletá žena je krásná, sebevědomá a úspěšná. Něco už má odžito, ale většina ji ještě čeká. A dvě dekády života už má za sebou i naše firma.

I ona si zažila první dětské krůčky v podobě startu, který jí v roce 1997 umožnili MUDr. Josef Sobotka a RNDr. Alena Tesařová jako exkluzivní zástupci pro Českou republiku. Odborného garanta jim dělala paní Růžena Hodesová. Celá firma se tehdy ještě vešla pod kapotu jediného osobního auta, to hlavní však přinášela již tehdy. Odbornost a profesionalitu.

Společnost pak postupně získala první salon, první katalog a první podobu internetových stránek. Nic z toho by samozřejmě nebylo možné bez obrovského zázemí, které poskytla mateřská organizace v německém Braunschweigu, kde je také centrum výroby a výzkumu.

Za těch krásných dvacet let firmou prošla celá řada kolegů a spolupracovníků. Někteří nabyté znalosti uplatnili dál ve vlastním podnikání, jiní se nyní věnují odlišným oblastem. K opravdovým stálicím pak patří naše krásná školitelka a velká odbornice Bc. Veronika Hanáčková, která symbolicky převzala prapor od své maminky. Konečně, firma Belter je přece firmou rodinnou.

Co tedy naší dvacetileté firmě popřát do dalších deseti let? Především mnoho schopných a vzdělaných kosmetiček, díky kterým bude přibývat krásných a spokojených klientek.

Takže, vážené kolegyně, dámy a pánové, z celého srdce vám děkujeme. Bez vás by to nešlo!

Kontakt

DR. BELTER Cosmetic ČR

Vychodilova 12c, 616 00 Brno
mobil +420 723 241 044
info@belter.cz
www.belter.cz

Jsme na Facebooku

www.facebook.com/drbelter/

Dr.Belter profesionální přírodní kosmetika Webdesign IDENTA DESIGN, Tvorba eshopu - Sunlight